Plotrovaná reklama

Plotrovan├í reklama, napriek tomu, ┼że sa jedn├í o jeden z najstar┼í├şch sp├┤sobov propag├ície, patr├ş k r├Żchlym a efekt├şvnym prostriedkom jednoduchej prezent├ície pomocou┬á┼íirokej farebnej ┼ík├íly samolepiacich f├│lii. Je vhodn├í na v├Żrobu interi├ęrov├Żch a exteri├ęrov├Żch┬áorienta─Źn├Żch a informa─Źn├Żch syst├ęmov, polepy automobilov a v├Żkladov.┬á
Pon├║kame V├ím v├Żrobu reklamn├Żch n├ípisov, tab├║─ż, v├Żvesn├Żch ┼ít├ştov, reklamn├Żch p├║ta─Źov, polepy┬áv├Żkladov, osobn├Żch a n├íkladn├Żch automobilov a sveteln├Żch kaziet.┬áNa plotrovanie pou┼ż├şvame kvalitn├ę samolepiace f├│lie svetov├Żch v├Żrobcov JAC, Oracal, Avery┬áa Image Perfect. Pri profesion├ílnej aplik├ícii zaru─Źujeme dlh├║ ┼żivotnos┼ą grafiky, v z├ívislosti od┬ákvality zvolenej samolepiacej f├│lie s d─║┼żkou exteri├ęrovej ┼żivotnosti od 3 do 8 rokov.

Vr├ímci rezanej reklamy vyrob├şme pre V├ís aj 3D reklamn├ę n├ípisy do interi├ęru aj exteri├ęru z materi├ílov ako napr. polystyren, styrodur, komatex s r├┤znou povrchovou ├║pravou.

Pre viac informácii nás kontaktujte.